ANNA GODZWON

Szkolenia medialne dla kandydatów w wyborach do PE, Sejmu i Senatu

Zdecydowałeś się kandydować, ale nie wiesz, czy dobrze zrobiłeś? Boisz się, że nie poradzisz sobie z dziennikarzami, źle wypadniesz przed kamerą, zapomnisz języka przed mikrofonem? Dasz radę, ale pod warunkiem, że przed wyborami oddasz się w nasze ręce. Szkolenia medialne przygotowuję z moimi kolegami – doświadczonymi dziennikarzami telewizyjnymi, operatorami i stylistami.

 

Szkolenie to teoria i praktyka w jednym. Przedstawimy najważniejsze zagadnienia związane z występami medialnymi. Wyjaśnimy, czym się różni konferencja prasowa od briefingu. Przećwiczymy zachowania podczas wywiadu radiowego i telewizyjnego. Podpowiemy, jak zachowywać się w mediach, jak opanować zasady jasnego i czytelnego formułowania krótkich wypowiedzi dla dziennikarzy i jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

 

Szkolenie dostarczy także praktycznej wiedzy na temat stroju, makijażu oraz technik radzenia sobie ze stresem i tremą przed kamerą i mikrofonem

 

Uczestnicy szkolenia zyskają wiedzę na temat nawiązywania i utrzymywania relacji z dziennikarzami, nabywają praktyczne umiejętności w styczności z kamerą i mikrofonem. Dowiedzą się, jak zachowywać się na konferencjach prasowych, podczas wywiadów czy w programach publicystycznych. Otrzymają także wiedzę jak budować swoją obecność w mediach społecznościowych.

 

Szkolenie, podzielone na segmenty trwa 8 godzin (z przerwami).